Budownictwo ogólne

Budownictwo ogólne


P.P.U. Mark-Bud od początku swej działalności mierzy się z wyzwaniami współczesnego budownictwa przemysłowego i usługowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, solidności i doskonałemu przygotowaniu załogi możemy podjąć się generalnego wykonawstwa każdej budowy o takim charakterze. Zaufało nam wielu inwestorów w regionie i w kraju- nie tylko tacy potentaci przemysłowi jak Browar Dojlidy, Adampol SA czy AC SA, ale także wiele innych, prężnie rozwijających się firm.


Wznoszone przez nas budowle użyteczności publicznej charakteryzuje duża dbałość o komfortowe i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni oraz iskra artyzmu, przebłyskująca w każdym architektonicznym szczególe.


Stadiony, boisko, hala sportowa, sala gimnastyczna czy kryta ujeżdżalnia koni? Każdą z tego rodzaju inwestycji sportowych wykonamy sprawnie i solidnie!


Nasze przedsiębiorstwo posiada doświadczenie w budowie obiektów inżynieryjnych drogowo-mostowych. Wykonaliśmy szereg takich budowli- od konstrukcji wielopoziomowych węzłów drogowych, pod kładki dla pieszych.