O firmie

Nasza firma
31 października 1989 roku Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Białymstoku zarejestrował pod numerem RHB 362 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe MARK-BUD- spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. 1 stycznia 1990 roku zaczęły obowiązywać ustawy gospodarcze przyjęte przez nowo wybrany Sejm Rzeczypospolitej. Nastąpiła liberalizacja cen, wzrost kosztów kredytu i zasadnicze ograniczenie dotacji budżetowych. Kurs dolara w tym dniu wynosił 9950 zł.

Tak rozpoczął się pierwszy dzień pracy MARK-BUD. Był to w Polsce okres prawdziwej eksplozji przedsiębiorczości, powstawania prywatnych podmiotów gospodarczych, początek nowej epoki: wolnego rynku, prawdziwego pieniądza i konkurencji. Zaczynano od zera. Kapitałem zakładowym były w większym stopniu entuzjazm i optymizm niż środki finansowe.

Wiele z ówcześnie założonych firm już nie istnieje. Ale inne przetrwały, zdołały codziennym uporczywym wysiłkiem osiągnąć sukces gospodarczy i zajęły stałe miejsce w gospodarce regionalnej. Do takich należy MARK-BUD.

Dziś firma MARK-BUD zajmuje stabilne miejsce na rynku regionalnym i krajowym. Posiadamy stałą kadrę kilkunastu inżynierów, z których wielu pozostaje z nami od ponad 20 lat, co zapewnia fachowość i ciągłość przedsiębiorstwa. Dysponujemy własnymi brygadami wykonawstwa budowlanego i sanitarnego, dzięki czemu jesteśmy gotowi samodzielnie podjąć każde wyzwanie.

Wznoszone przez nas budynki trwale wpisały się w panoramę województwa podlaskiego. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, by połączyć architektoniczne piękno z funkcjonalnością. Wierzymy, że solidne i estetyczne budownictwo służy społeczeństwu i przyczynia się do rozwoju cywilizacyjnego.

Na pierwszym miejscu zwykliśmy stawiać kontrahenta i jego potrzeby. Służymy nie tylko samym wykonawstwem ale także rozpoznaniem potrzeb, poradą i projektem. Zadowoleni i chętnie do nas powracający klienci stanowią dla nas najmilsze wyróżnienie.

Na przestrzeni ćwierćwiecza działalności otrzymaliśmy wiele nagród za staranność wykonania, wdzięk i techniczne zaawansowanie naszych budowli. Doceniono także naszą kulturę organizacyjną i niezawodność w realizacji zobowiązań.


MARK-BUD 28 lat tradycji